KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 5911138
nr 591 1138
Färgetsningar
4 st, Signerade, 34/50, 40x48
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:36:32
400 kr
150 kr
300 kr
400 kr